Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката ми каза: - Доведи баща ти! Доведох го. На другия ден мама ми каза същото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо пита баща си ... - Тате, мама да не е певица? - Не защо? - Пее на един странен микрофон, с две яйцевидни батерии... И някакъв човек я гледа в устата...
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,404 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Струва ми се, че вече сте били при мен. – казва докторът – Припомнете ми фамилията си. — Симеонов. — Простатит? — Не, Николай…
Една блондинка си купила мобифон. Точно когато била в ЦУМ, мобифонът иззвънял. Тя го вдигнала и казала: - Здравей душа. Ама ти как ме разбра, че съм в ЦУМ та ме намери?
И най-дългият път започва с една крачка. Японска пословица
Една жена си хванала съседът за любовник. За да не ги хване съпругът й, те решили да пробият една дупка в стената между спалните и така да си вършат работата. Прибира се вечерта съпругът. Лягат си. Той заспива, а по едно време се събужда от стоновете на жена си. - Кво правиш, ма? - Абе нищо, нищо, спи си ти. Тука има една дупка в стената и от нея полъхва ветрец, който ми действа много приятно, та затова си пъшкам. - Я, дай да си сменим местата, че няма да ме оставиш цяла нощ да спя с твоето пъшкане - наредил мъжът. Разменили си местата, мъжът легнал с гръб към дупката и заспал. След известно време скача с ококорени очи: - Ти,на това ветрец ли му викаш, ма? Това си е цял ураган, чак гащите в задника ми издуха.
Горския: - Не знаете ли, че лова на зайци сега е забранен? Ловеца: - Зная, но стрелях при неизбежна саоотбрана.