Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо пита баща си ... - Тате, мама да не е певица? - Не защо? - Пее на един странен микрофон, с две яйцевидни батерии... И някакъв човек я гледа в устата...
Иванчо и Марийка 3,404 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Струва ми се, че вече сте били при мен. – казва докторът – Припомнете ми фамилията си. — Симеонов. — Простатит? — Не, Николай… Една блондинка си купила мобифон. Точно когато била в ЦУМ, мобифонът иззвънял. Тя го вдигнала и казала: - Здравей душа. Ама ти как ме разбра, че съм в ЦУМ та ме намери? И най-дългият път започва с една крачка. Японска пословица Една жена си хванала съседът за любовник. За да не ги хване съпругът й, те решили да пробият една дупка в стената между спалните и така да си вършат работата. Прибира се вечерта съпругът. Лягат си. Той заспива, а по едно време се събужда от стоновете на жена си. - Кво правиш, ма? - Абе нищо, нищо, спи си ти. Тука има една дупка в стената и от нея полъхва ветрец, който ми действа много приятно, та затова си пъшкам. - Я, дай да си сменим местата, че няма да ме оставиш цяла нощ да спя с твоето пъшкане - наредил мъжът. Разменили си местата, мъжът легнал с гръб към дупката и заспал. След известно време скача с ококорени очи: - Ти,на това ветрец ли му викаш, ма? Това си е цял ураган, чак гащите в задника ми издуха. Горския: - Не знаете ли, че лова на зайци сега е забранен? Ловеца: - Зная, но стрелях при неизбежна саоотбрана.