Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра влиза в магазин за компютри и пита продавача: - Пич, има ли компютри Неwlеtt Раскаrd? - Да, има. Ама, вие нали миналата седмица си купихте такъв компютър? - Да, купих си...обаче, нали разбираш, на него му се напълни диска с файлове.
Програмисти 3,197 прегледа
Следващ →

Още вицове

Местният винезавод предупреждава: "Пушенето, пушенето и само пушенето е опасно за вашето здраве!" Жените по-лесно ставали герои,защото винаги били едни гърди напред! - Нали не си забравил, че ми дължиш стотачка? - Още не. Дай ми още малко време и задължително ще забравя. По време на комунизма. Върви си един обикновен човек из Москва, оглежда магазините и си мърмори: - Сирене няма… яйца няма… месо няма… мляко няма… Идва до него милиционер и му казва: - Ако не млъкнеш веднага, ще те ударя с пистолета по главата! - Стига бе, и патрони ли вече няма? В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): — Пусни ми чалга… Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: — Пусни ми рап… . Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: — Пусни ми нещо, само да има музика… Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: — Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: — Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България.