Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час по физическото учителят: - Сега ще бягаме в час, а не от час...
Разни 1,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли, че думата "кенгуру" на езика на аборигените означава "не разбирам". Така те отговорили на въпроса на първите колониалисти, как се нарича това скачащо животно. Баба Меца върви из гората и среща вълка, целия проскубан, насинен, с кръв по козината. Питала го: - Вълчо, що си такъв, бе? А той: - Като си вървях през гората, гледам зад един храст Червената шапчица. Покаже се, скрие се. И аз скочих в храста да я ям. А тя като ме подметна - бой, бой и виж сега на какво приличам. -Така е Вълчо - казала баба Меца - като бъркаш Червена шапчица с червена барета... Кенгуру с наранен корем отива при доктора. Докторът пита: - Какво се е случило? - Някой ми открадна торбата в автобус 102. Американец посещава Норвегия, за да прекара там лятото в планините. Стопанинът на фермата, в която е отседнал му казва: - Цветовете на норвежкия национален флаг са същите като на американския - червен, бял и син. Винаги си ги спомням, когато ми изпращат съобщение за плащане на данъците. Почервенявам, когато го получа, побледнявам, когато видя сумата и посинявам, когато подписвам чека. - С мен се случва същото - отговаря американецът, - само че освен това от очите ми изхвърчат и звезди... Приемат Иванчо в пионерската организация. Явява се той пред комисията и започват да му задават въпроси: — Как се учиш? — Отличник съм! — На старите хора помагаш ли? — Естественно! — Служиш ли за пример на съучениците си? - Ама разбира се! - С кого живееш? - Абе там с една от трети "Б" клас!