Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В училище не ме обичат. Наричат ме "гадината или изрод", правят ми номера - слагат ми кабърчета на стола, или пък направо ме бият... Мама казва, че защото много знам и съм умен. А татко казва, че е защото не съм занимавал със спорт, като малък и съм дребничък и не мога да се бия с тях. А аз мисля, че е защото аз съм учител...
Професионални 3,134 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един остров след корабокрушение останали 100 мъже и една жена. Минала една година жената вдигнала ръце и извикала: - Не мога повече! - и умряла. Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали: - Не можем повече! - и я заровили. Минала още една година и мъжете вдигнали ръце и извикали: - Не можем повече! - и я изровили. Пингвин и зебра отиват при фотограф. - Цветна ли снимка? - Не, стига и черно-бяла. Употребата на алкохол може: 1. Да ви внуши, че говорите шепнешком. 2. Да ви накара да повтаряте на своите приятели, че ги обичате. 3. Да ви накара да си мислите, че може да пеете. 4. Да ви убеди в това, че ваши познати си умират от желание да ви чуят по телефона в три през нощта. Полицай спира кола, която минава с 80 покрай знак "разрешено до 60 км/час". Водачът спира и стои в колата. Полицаят му казва: - Я излез… - Не мога бе, старши, тука всичко е пълно - едни наркотици, едни истории… Ако отворя вратата ще се разсипят. - Какво? Излизай веднага! - Абе една бомба имам на дясната седалка, ще вземе да гръмне… - Излизай! - Ама на задната седалка карам едни пушки-самоделки, ще гръмня някоя… - Излизай или стрелям! - Недей бе човек, два трупа имам в багажника… Полицаят се шашка и вика подкрепления по радиото. След малко пристигат баретите и изкарват шофьора от колата. - Там са наркотиците! - вика полицаят. Баретите проверяват - няма нищо. - И бомба има на дясната седалка! Проверяват - няма бомба. - И пушки… Гледат - няма пушки. - И трупове в багажника! - Я отваряй багажника! Отваря шофьорът и показва: - Ето, няма трупове… Вие к"во го слушате тоя полицай бе, той още малко ще каже че съм превишил и скоростта. Времето е най-добрият лекар. И винаги патоанатом.