Враната се разкрещяла в гората:
- Гаааааааааааааа-гаааааааааааа - имам добраааааааааааааа и лошааааааааааааааа новина - имам добрааааааааааааааа и лошаааааааааановина.
Мечката я прекъснала:
- Пернато кречетало - стига вряка, а казвай - първо добрата, а после лошата новина!
- Добрееееее, добреееееееее - в гората докараха преееезерватиииивииииииииии.
- Дай сега и лошата.
- АМИ ЗААААЕКЪТ ГИ РАЗТОВАРРРРВА С ВИЛАТАААААААААААА!
В училище не ме обичат. Наричат ме "гадината или изрод", правят ми номера - слагат ми кабърчета на стола, или пък направо ме бият...
Мама казва, че защото много знам и съм умен. А татко казва, че е защото не съм занимавал със спорт, като малък и съм дребничък и не мога да се бия с тях. А аз мисля, че е защото аз съм учител...