Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Канибалско племе пленява група туристи. Вожда на канибалите започва да ги разпределя по предназначение, а до него седи синчето му да гледа как се управлява и да трупа опит. Вожда командва: - Тоя там кльощавия - на супа. Оная дебелата - с ориз. Другия там - с картофи. Тая мадама… хубавка изглежда - тя да отива в палатката ми. - Тате, ами мама? - Хм… с ориз!
Канибали 7,995 прегледа
Следващ →

Още вицове

Деница: - Колко сме момчетата в нашия клас? Трима приятели спорят кое е най-бързото нещо на света.Първия: -Ами аз мисля,че най-бързото нещо на света е светкавицата.Толкова е бърза,че дори не можеш да я видиш. Втория: -Аз пък мисля,че най-бърза е светлината.Прибираш се вкъщи и още като натиснеш копчето,светва крушката. -Да ви кажа приятели най-бързото нещо на тоя свят е диарията.Вчера ме сви стомаха.Тръгнах към тоалетната като светкавицата,но като светнах крушката,вече се бях насрал. Владимир Леви : Стреми се преди всичко да разбираш и на второ място - да бъдеш разбран. Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: — Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: — Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: — В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: — Ееее, бай Ганьо, ти пък… ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: — Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: — Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: — И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово – от Горно беше. Двама колеги си лафят на път за вкъщи. - Ти кат се върнеш от командировка кво прайш първо? - Ми кат пристигна на аерогарата, гарата ли ще е т. н. първо звъня на жената, че съм се прибрал благополучно и кат си отида у дома тя ме посреща с усмивка с целувка... що питаш? - Много си тъп, аз кат се прибера - веднага в къщи звъня на звънеца и бягам зад блока под терасата - до ся само един съм изтървал!