Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жаргонен сонет Езикът ни, брат, е адски готин - за плямпане направо е трепач! То мухабети, лафове страхотни - пинизи и за густо, и за плач! Но най ги кльопам звънките му звуци, когато се попържаме - върха! Надай уше и те ти кеф на буци - фелацио жестоко за духа! Език на Кондьо, Джаго и Камата, на Джанго Зе, Ъпсурт и Уикеда! Ти, намбър уан от всички на земята, каква ли почест аз да ти отдам? ... След всичкото, което прозвуча, ще взема в твоя чест да помълча.
Разни 1,635 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един метал си лови риба и хваща златната рибка. Тя му казала: - Моля те пусни ме, ще ти изпъкня 3 желания. - Искам да ме стъпче голямо стадо бизони. И го стъпчило. - Искам да ме стъпче по-голямо стадо бизони. И го стъпчило. - Искам да ме стъпче най-голямо стадо бизони на света. И отново го стъпчило. Рибката попитала: - Защо искаш да те тъпчат тия говеда? - Ми пого да става. Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното! Французин, американец и българин тираджии си говорят. Американеца се хвали:- Къщата ми е в едно равно поле, като се прибирам надувам клаксона и като се прибера - камината запалена, яденето във фурната, а жената и децата ме чакат на верандата.- А моята къща е на един висок баир - казал французина.- Като се прибирам пускам дългите и като се прибера шампанското отворено и жената ме чака гола на леглото. Аз пък - казал българина, - живея в една долчинка. Като се прибирам спирам двигателя и надолу по инерция. Като стигна излизам тихичко от камиона, изключвам бушоните, вземам бухалката и отивам да чакам пред вратата на спалнята - досега само един ми избяга.... Двама каубои яздят през пустинята - единият шеф, другият телохранител. Гледат срещу тях иде друг конник (ама го виждат чак на хоризонта - вижда се дребен колкото една педя). - Убий го тоя! - казва шефа. - Е-е-е, далече е още. След малко го виждат - висок две педи. - Застреляй го тоя! - Далече е, шефе. Яздят още и го доближават на 20-30 метра. - Застреляй го! - казва шефа. - Ама срамота бе, шефе… - казва телохранителят. - От ей-такъв го знам! (показва една педя височина) Двама педерази решили да отидат за уикенда на вилата. Два дни яко секс и по обяд единия казал: - Хайде да пием кафе. Направили си кафе, а другия казал: - За по-перверзно хайде да си го излеем отзад. Речено сторено. Когато единия излял кафето на другия отзат, първия извикал: - Ааааааааааа. - Какво бе, да не пари. - Не бе, горчи.