Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жаргонен сонет Езикът ни, брат, е адски готин - за плямпане направо е трепач! То мухабети, лафове страхотни - пинизи и за густо, и за плач! Но най ги кльопам звънките му звуци, когато се попържаме - върха! Надай уше и те ти кеф на буци - фелацио жестоко за духа! Език на Кондьо, Джаго и Камата, на Джанго Зе, Ъпсурт и Уикеда! Ти, намбър уан от всички на земята, каква ли почест аз да ти отдам? ... След всичкото, което прозвуча, ще взема в твоя чест да помълча.
Разни 1,633 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпи, нали очите ми са сини като небето? - Ъхъ. - И устните ми са алени като рози! - Ъхъ. - Колко обичам, като ми говориш такива нежни, поетични неща! Скъпа! Инсталирал съм се в теб до уши. Ти форматира целия ми мозък. В моята оперативна памет досега не е имало подобно нещо. При вида ти, веднага ми се увеличава честотата и обема на диска. Хайде да създадем с теб директория. Но първо предлагам - романтична вечеря при загасени монитори. Можеш сама да избереш меню-то. Лично аз предпочитам CD-rom, но обещавам да не се рестартирам. После ще отидем в моят сайт, или пък в твоят. Ще отворим един за друг своите файлове. Аз ще влизам и излизам, без никакви зависвания. Ще видиш, колко много ще ти хареса моят драйвер. И не се притеснявай за своята сигурност, аз имам антивирусна защита. Главното е да не забравяш навреме да се запазваш. Помисли си, моля те. Когато си съгласна, кликни два пъти. Само едно искам да те помоля - използвай по-рядко своята саунд карта. Ако изпълниш това ми желание, тогава между нас ще има пълен и взаимен ъпгрейд. Срещат се двама: - Чу ли вица: Симеон се явил на предизборен диспут! - Не, кажи го! - Ми казах ти го вече: Симеон се явил на предизборен диспут! - Събрали сме се да решим къде да го пратим - в ада или в рая. Кой иска да се произнесе за него?Първа душа: - Той беше добър, отзивчив, прекрасен съпруг. За рая е! Втора душа: - В работата си винаги е бил честен и съвестен. За рая е! Трета душа: - За ада е гадината! Душата на умрелия: - Иване, ти пък защо? Та нали с теб бяхме приятели! Душата на Иван: - Бяхме. Обаче веднъж влизам в обществена тоалетна. Седя си в кабинката. По едно време чувам как влиза някакъв бизнесмен. После нахлува килър и стреля. Аз нито дишам, нито шавам! Душата на умрелия: - Е добре, но аз какво общо имам? Душата на Иван: - А кой точно тогава ми звънна на мобилния? Новини. Вчера на "Цариградско шосе" в района на 7-ми километър се състоя съзстезание за "най-добър в професията" между служителите на КАТ. Пoбедител стана младши лейтенант Крадлев, който без значка, радар и палка успя да глоби 26 шофьора за превишена скорост, 18 - за шофиране с различни странични огледала за задно виждане (едното ляво, другото дясно), 8 - за недопустима тонировка на слънчевите очила, намиращи се в жабката, 34 - заради искането да се представи и да обясни причината за спирането, 3 - ей така без причина. Ръководството високо оцени професионализма на Крадлев и го награди почетна грамота и ценен подарък - радар с постоянно фиксирана скорост 94 км. в час.