Двама заекващи се пресрещат на супер тесен мост, единият е с куче:
- Мръ-ъ-ъ-ъ-дни с-с-с-с-е, да мина.. (казва заекващият с кучето)
- Н-н-н-н-ням-м-м-ма, т-т-т-т-и се мръдни, да мин-на аз.
- Аб-б-б-е, мръдни се, инач-е-е щ-т-т-те ти пусна кучето си,б-б-б-е!!!
- Няма, пус-с-с-скай го..
Човекът с кучето решил да стресне втория и вика:
- Куче, ф-ф-ф-ф-фас!
И кучето "б-б-б-б-б-бау"
Позната история - по времето на комунизма някакъв човек в Москва имал папагал, който постоянно псувал партията и съветската власт. На гости на нашия човек щял да дойде някакъв партиен функционер. За да не стане гаф той затворил папагала в хладилника. След като партиецът си тръгнал, той извадил папагала от хладилника и папагалът закрещял с всички сили:
- Слава на великия Съветски Съюз! Да живее КПСС и нейната ръководна роля в нашия живот, да живее гениалният Брежнев!
Човекът се шашнал:
- Чакай бе, какво ти става, защо говориш така?
- Два часа Сибир ми стигат…