Шеф гледа захласнато новата си секретарка.... Началник "Човешки ресурси" го побутва и казва:
- 4 деца!!!
Шефа:
- Толкова млада и вече с 4-ри деца?????
- Не тя, Вие!!!!
Попитала веднъж учителката:
- Деца, кое от вас ще ми каже, за какво се използва електрическият ток?
Иванчо пръв вдигнал ръка и тя от немай къде го вдигнала да отговори.
- За ядене Госпожо!
- Е как така за ядене бе, Иванчо - учудено попитала госпажата.
- Ми е така, тате вика на мама всяка вечер, гаси тока и го лапай!