Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ние българите сме остри копелета, които вървиме с члена напред! /възрастна учителка по БЕЛ в ТУЕС/
Любими Герои 7,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама ловци ходят из гората. Изведнъж единият пита: - Видя ли? - Не. Какво? - Излетя един фазан! След малко първият пак спира: - Видя ли? - Какво бе ? - Ама ти си много сляп? Един заек изскочи от храста! След още пет минути първият пак пита: - Е, сега идя ли? На вторият вече му писнало и казва: - Да, видях! - Ами тогава защо го настъпи?! Бай Ганьо българина, Бай Ганьо турчина и Бай Ганьо китаеца се хванали на бас.Който излезе пръв от пещерата печели 100.000.000$.Турчина влязъл и чул -Аз съм синьото око умрял от страх.Китаеца същото се случило с него.Българина влязъл казали му -Аз съм синьото око.Българина казал: -Искаш ли и другото да ти насиня Човек се появява на рецепцията на клиника по нерво-хирургия. - Искам за знам - правите ли мозъчни операции на политици? - Господине, ние не се занимаваме с дърворезба. - отговаря администраторката - Какво прави бременната негърка на деветия месец? - Изхвърля боклука. Един клиент влиза в адвокатска кантора. - Колко струва вашият съвет?- пира той адвоката. - Петдесет долара за 3 въпроса. - Не е ли много скъпо? - Може би, затова помислете добре какъв е третия ви въпрос.