Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Марийка се прибира в къщи и вика на майка си: -Мамо, мамо, вярно ли е, че там, където момчетата си пъхат пишките, от там момичетата раждат? ! Майката се шашнала, казала си "е то мойто дете явно, вече е пораснало и не мога повече да крия истината... " и казала: -Да, Марийке, вярно е! А Марийка казала: -Абе, мамо, е няма ли това бебе по време на раждането, да ми избие зъбите? !
Иванчо и Марийка 2,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Българският президент решил да види как живеят обикновените хора и се поразходил. Срещнал малко момче. - Къде е баща ти? - Отиде на работа с новата кола. - А майка ти? - Отиде на пазар със старата кола. - А кой е в къщи? - Баба, гледа новия "Панасоник". - Виждаш ли, момче, за всичко това трябва да сте благодарни на мен! - Бабо, чичо от Америка си е дошъл! Влиза в аптеката купувач, купува си каквото трябва и излиза. Щом затворил вратата, аптекарят се разсмива силно. - Какво става? - идва при него другия аптекар. - Знаеш ли, миналата седмица ми се развали чешмата, повиках водопродчик, така оправи нещата, че и от двете кранчета тече топла вода. - И? - Преди малко същия водопроводчик дойде за лекарства срещу настинка... Струва си да се бориш за някакво право, само ако мажеш да го използваш. Трима пияници се прибират от кръчмата, вървейки по железопътната линия. Първия: - Ей, братчеди, тия стапала тук така са ги редили, че като стъпя на едното и не моо се докопам до другото! Втория: - Е ти си добре, че употребяваш стъпала, аз употребявам парапет - него така са го резали, че като се подпрем на него и се джорнем в земята! Третия: - Не се притиснявайте, момчета - ето го асансьорчето - пуши, светка, подсвирква, ще ни дигне и тримата ! - Знаете ли, че синът ви не ходи в училище? - Откъде да знам, ако и в вкъщи не ходи?