Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио Ереван: - Бихте ли ми казали какво е това "юбилей"? - Това е когато има много цветя, а ти все още си жив!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Директор на ДСП се обажда в Министерството на труда и социалните грижи, да уговоря среща с министъра: - Положението е трудно, нямаме пари! - Няма страшно! И така ще Ви приема...
Разни
03.10.2017
2,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена изпраща мъжа си на риболов и му казва: - Ако шарана е скъп, можеш да купиш каракуда или скумрия.
Из ученическа тетрадка:Антоним на израза "В гората разсъл" - "Гражданин станал"...
Седят три кучета пред кабинета на ветеринаря - немска овчарка, сaнбернар и дог. Питат овчарката: - Какво правиш тук? - Ами бях придружител на слепец, но стопанинът ми беше голям гад - биеше ме, държеше ме гладен и един ден го прекарах през едно кръстовище на червено и един камион го премаза, та сега ме водят да ме убиват с инжекция. - А ти бе, санбернар? - Бях куче спасител и една вечер изпих всичкия коняк от буренцето на врата ми, през това време паднала лавина. Умрели 5 човека и сега ме водят за убиване. Попитали и дога за какво са го довели. - Бях домашно куче и стопанка ми беше една хубава блондинка. Един път беше в банята и се къпеше при отворена врата. Аз седях отпред и я гледах, изведнъж тя си изпусна сапуна, наведе се да го вземе и тогава не издържах, скокнах и я опънах отзад - И сега и тебе ли те чака инжекцията? - Ами-и, доведе ме да ми изпилят ноктите.
В радио Веселина звъни телефона: - Здравейте, кажете кого искате да поздравите? - Искам да направя специален поздрав за Пешо Байпаса, с песента на оркестър Кристали "Ти нямаш сърце".
Малко момченце пита баща си; - Тате, а какво е това "биология"? - Хм..Как да ти обясня по-просто - например ти приличаш на мен. Това е биология. - А "социология" какво е? - На съседа сина прилича на мен. Това вече е социология!