Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В купето пътуват:Студент от семинарията,Войник, Старшина школник и Девойка.Навлизайки в тунел се чуват звучна целувка и силен шамар. Излизайки на светло всички се споглеждат и разсъждават Студента: - Прости им греховете Господи,времената са такива! Старшината: - Кой кого целуна,а защо мен удариха? Момичето: - Трябва да се преместя в друго купе.Попаднала съм на педали Войника: - Дано да има и други тунели. Въпрос: Кой е нахалникът и кой е целунатият? Отговор: Войника си целува ръката и зашива плесник на Старшината.
Студентски 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал. Министерството на здравеопазването предупреждава: Canabis Indica придава изискан вкус на всяко ястие и невероятно дълбочина и изразителност на всяка музикална композиция. Мъж, участвал в десетгодишна експедиция из непознати земи се завръща у дома. На вратата го посреща жена му. На ръцете й лежи малко бебе, а зад гърба й надничат още три хлапета. Мъжът грозно пита: - Какво е това нещо, скъпа? - Ами, това, Пешо, са поздравите, които ми пращаше през годините по колегите си... - Ало, здравейте, може ли да си поръчам пътечка? - Колко грама? - Ама не говоря ли със залата за боулинг?... - Струва ми се, че днес ще бъде неуспешен ден! - Защо така мислиш? - В България почти всеки ден е неуспешен!