Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- О, каква интересна чаша. От неизпечена глина ли е? - Не, това е обикновена мъжка чаша от офиса ни, от прозрачно стъкло е.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Две поп-фолк звезди си лафят - Муцка, да знаеш - откак си пуснах новият клип по Планета, продажбата на телевизори в България се е увеличила двойно! - Да бе муцка и аз продадох моя!
Любими Герои
03.10.2017
3,223 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - Какво е това? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе... ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Ама, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, дий!!!
Бог изпратил един ангел на мисия по света да види как се множат и любят хорицата по света. Ангела приключил задачата си, решил да докладва на един уважаван и високопоставен свещеник. Почукал на вратата на храма и отчето отворило. Ангела докладвал: - Видях тя и той. Добре. Видях тя и тя - лошо! Видях той и той - много лошо! Видях дори тя и той и той! Ужас! Не вървят добре нещата! И обърнал гръб. Като отминал отчето промърморило: - Добре, че не дойде минутка по рано че щеше да види и "аз и аз".
Пациентка в родилния дом към акушерката: - Помня ви от миналия път когато раждах тук. Акушерката доста се впечетлила, тъй като това било преди няколко години. - Наистина ли ме помните? - Да. Вие сте същата акушерка, която изяде всичките ми бонбони.
Мъж се прибрал у дома мрачен: - Какво има? - попитала жена му. - Предсказаха ми, че тази вечер точно в 12 ч. смъртта ще дойде да ме вземе от бирарията. - Ами тогава се дегизирай - посъветвала го тя. - Облечи други дрехи, обръсни си мустаците, даже за по-сигурно и косата, тя няма да те познае. Човекът я послушал. Обръснал се, облякъл други дрехи, отишъл в бирарията и седнал на бара. По едно време гледа - влиза смъртта. Огледала се насам-натам, пък си рекла: - Ако тоя чук, дето го търся, не дойде до 12 ч., ще прибера оня плешивия до бара.
Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана: - Два. Време е да си ходя. - Какво, два часа ли стана вече? - Не, станаха два будилника.