Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На един мъж му бил много дълъг-60см,никоя жена не искала да бъде с него.Затова отишъл при врачка да пита какво да прави.Тя му казала да отиде през девет земи в десета и там ще открие едно блато а в него-една жабка.Като я намери да я попита дали ще се омъжи за него-а тя като каже да-ще му се намали с 20см.Тръгнал той-вървял,вървял,минал през девет планини в десета-намерил блатото с жабката.Попитал я: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не. Намалил му се с 20см.А-рекъл той-добре.Ще я попитам още веднъж,ще се намали с още 20см и ще ми е много добре. Попитал той жабата още веднъж: -Жабке,ще се омъжиш ли за мен? А жабата отвърнала: -Не,не и не!
Семейни 3,298 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян мъж се прибира в 4:30 през нощта, влиза в спалнята и започва да буди жена си: - Жено, ставай! - Остави ме. Спи ми се... - Хайде по-бързо... ставай, че спечелих шестица от тотото! - Колко е часът? Къде ще ходим сега? Моловете са затворени... - Какви молове, ма? Ставай и се махай! Седи си враната на елхата. Тича зайчето: - Врано, какво правиш? - Нищо не правя. - Може ли и аз да седна тук, нищо да не правя? - Сядай. Зайчето седнало под елхата, кръстосало лапички...Притичала наблизо лисицата. Видяла зайчето и го изяла... "Да-а-а, - мисли си враната, - забравих да кажа на зайчето, че за да не правиш нищо, трябва нависоко да седиш..." Нашия народ не може да търпи никакви безобразия, и затова бързо свиква с всичко. Говорят си две блондинки. Едната казва: - Когато ходя на дискотека с тези прашки много ми върви с мъжете! Другата: - А на мен най-много ми върви, когато ходя без гащи въобще... - Тате, купи ми барабани! — Иванчо, остави ми не мира, в работата си имам достатъчно шум и без барабан. — Купи ми, тате! Ще свиря на тях само, когато спиш.