Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещнали се доматът, картофът и членът и започнали да се оплакват. Доматът казал: -Мене ме режат, мачкат, правят ме на кетчуп, на сос... Картофът казал: -Мене ме правят на пюре, пържат ме, пекат ме... Членът казал: -Тва нищо не е! На мен ми слагат един чувал на главата, вкарват ме в един тунел и напред-назад, напред-назад, докато не ми стане лошо и не повърна.
Семейни 2,802 прегледа
Следващ →

Още вицове

Признат грях е половин грях. Пешо и Иванчо били приятели. Иванчо доста си падал по жената на Пешо. Един ден, както си пиели бирата на двора, Ивачо казал: - Абе, Пешо, да ти дам 1000 лв. да пипна голия задник на жена ти. Скочил Пешо и обиден се прибрал. Споделил той с жена си, как Иванчо го обидил. За зла участ финансовото положение на Пешо се влошило и един ден той предложил на жена си да се съгласи Иванчо да е пипне за задника, все пак давал 1000 лв. В първия момент жена му скочила, като попарена, но като размислила се съгласила. Уговорил Пешо с Иванчо нещата и същата вечер го поканил у дома. Седнали на масата, на по ракия и в един момент Пешо викнал жена си и казал да си вдигне полата. Застанал Иванчо пред хубавия гол задник. Гледа, трие ръце една в друг и вика: - Ох, леле! Ох, леле! Пешо не се сдържал и го подканил. - Хайде, пипай! Давай парите и да си допием пиенето! А Иванчо, потривайки още ръце, му отговорил. - Да пипна, ама като ги нямам парите... Синът на един борец бил много тъп. Станал на години, а не можел да мисли като хората. Чудил се борецът, какво да го прави и решил да го води на лекар. Лекарят се занимавал цяла седмица с хлапето, но вдигнал ръце и заявил, че е неспасяем случай. Тогава борчето отива на врачка. Врачката хвърлила картите и го посъветвала да разведе сина си по света и да му покаже интересни места, та белким си размърда мозъка. Ходили те по света, обикаляли забележителности, тъпака не отлепва и не отлепва. Накрая отиват в един месокомбинат. Дъртата мутра почва да обяснява: - Е тука, татьовото, се правят саламите. Те тука влизат телетата, а е от тука излиза салама. - Разбрах, но не ми стана ясно, къде може да се сложи салам и да излезе теле? - На майка ти в пу...та, сине! - отсякъл бързо бащата. Звъни се на вратата. - Кой е? - Джак изкормвача! - Скъпа, за теб е! В затвора затворниците играели на белот и много се биели. Директорът забранил всички игри на карти и разрешил да се играе само шах. Минал след известно време да чуе покрай килиите какво става, и чува разговор от една килия: - Шах, шах, шах, две пешки метър и валат!