Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съживили Тодор Живков за девети септември. Казват му, че вече е 2010 година( 21 години след 10.11.1989).Той пита: - Кой е президент? - Помниш ли го наш Гошко,ами той е. Тодор Живков: - Браво, справяме се значи! Ами кой е министър-председател? - Помниш ли твоя бодигард? Бойко? Тодор Живков: - Значи всичко си е както трябва!
Политически 3,508 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Келнер, кухнята ви навярно е много чиста. - О, благодаря ви. Кое ви кара да мислите така? - Ами всичко, което сервирахте, мирише на сапун. Как се затваря на руска кола врата и на жена устата? с ШУТ ! Един кани свои приятели на гости по случай новия си апартамент. Ядат, пият, по едно време един вика: - Кире, откъде го взе тоя полилей? - От Универсалния магазин. - отговаря Киро - Много хубав, как се казва? - Бяло дупе. - Еее, не си го взел от там. - Не, бе от Универсалния е! На следвасхтия ден приятеля на Киро отива в универсалния. Вижда продавачката и и казал: - Извинете, може ли 1 бяло дупе? - Моля? - Искам 1 Бяло дупе. - Ама вие луд ли сте бе? - Ааа, на Киро си дала, на мене не искаш! - Ама моля ви се гражданино, с мен ли се майтапите? - А, виж какво госпожо, аз си плащам. Трябва ми Бяло дупе и толкоз! Отива продавачката при шефа си и му казва: - Шефе, тука някакъв иска Бяло дупе! - Ще му дадеш на човека Бяло дупе! Пиян човек как ще го изпускаш, бе! Връща се продавачката и се навежда. Човекът вика: - А, не, не, онова е едно такова с две топки и едно дълго виси. - Шефе, тебе търси! Днес е четвъртък. Това е по-кофти от събота. Но е по-добре от вторник. Още по-добре пък е от понеделник. Но пък е по-зле от петък. Е, все е по-добре и от срядата. Но малко. Ще ви кажа още. Четвъртък е много по-добре и от неделя. Защото след неделя е понеделник. а след четвърък е петък :-). - Сине, има ли на компютъра някакви неприлични филми? - Не, тате! - А защо директория "Лекции" е 20 гигабайта.