Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Началник се кара за пореден път за нещо на един от подчинените си. По едно време подчиненият го прекъсва: - Само едно не мога да разбера - защо ме мразите толкова? - Нищо лично, аз и себе си мразя понякога... - За вас - разбираемо е, ама защо мразите и мене?
Разни 2,007 прегледа
Следващ →

Още вицове