Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Началник се кара за пореден път за нещо на един от подчинените си. По едно време подчиненият го прекъсва: - Само едно не мога да разбера - защо ме мразите толкова? - Нищо лично, аз и себе си мразя понякога... - За вас - разбираемо е, ама защо мразите и мене?
Разни 2,006 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Зашо плачеш? - Хлебарките ме измъчиха, купих уред, който гони от дома паразитите... - И какво? - На хлебарките не действа, а мъжът ми замина... - Здравейте, красавици, аз се казвам Пешо, а вие? - Ние - не. Отива един на работа с насинено око. Колегите му веднага го питат: — Какво е станало? А насиненото око: — Ами нали страдам от безсъние и понеже няма какво да правя през нощта понякога се обаждам в три сутринта на случаен номер да събудя някой и го питам: „Познай кой се обажда?“ — Е, и? — Вчера един позна. Разговарят индианец и кореняк - гражданин на Ню Йорк. Гражданинът: - Е, харесва ли ви нашия град? - Прекрасно, просто прекрасно! А на вас харесва ли ви страната ни? На майката на Червената шапчица й писнало Вълка да я оправя и й купила стоманени гащи. Тръгнала Червената Шапчица към гората и изчезнала. Чакала майката, чакала, притеснила се и тръгнала да я търси. Среща по едно време горския и пита: - Абе, да си виждал едно момиче с Червена шапка и стоманени гащи? - Тц, само един вълк с оксижен.