Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Професор пита студент, който завършва медицина: - Кое е най-важното, което трябва да знае един лекар? - Да лекува по-бавно богатите пациенти, професоре!
Студентски 3,110 прегледа
Следващ →

Още вицове

След завършване на университета младеж се прибира в родното си село. Гордият баща се готви за тържествено пиршество. - Ето това вино, синко, го направих в деня, когато замина в столицата да учиш. Сега ще го изпием в твоя чест, сине. - Тате, аз, честно казано предпочитам шампанско. Бащата преглътва горчивия залък и продължава: - А, това прасе го гледам откакто си в университета. Сега ще го направим на шишове и ще си хапнем... - Тате, да ти кажа право, аз предпочитам шоколадови бонбони. След известно време синът се извинява учтиво и отива до тоалетната. Бащата мълчаливо става, взема пушката от стената и тръгва след него. Майката разтревожено го хваща за ръкава: - Къде отиваш с тая пушка, бе? Да не направиш някоя беля?! - Отивам след него в кенефа. И ако го видя, че пикае седнал, ще го убия, мамичката му.... Дядо, как се забавляват младите днес? -Е, как?! Събират се на кръгче и кашлят. - Тате, а какви са всички тези хора с тези хубави коли? Небръснат мъж с подпухнало лице погледна с непризън към многочислените скъпи западни коли, изплю загасналия в устата му фас и каза: - Крадци са това, сине, крадци и бандити. Кръвта на народа изпиват! Паразити! Да вървим, сине! Помниш, ако ни спре полицията? - Да, тате, намерили сме сака и не знаем какво има в него. Две жени разговарят: - Ти къде работиш? - В института по ... - А като каква? - Като любовница, но ми плащат за професор. Един симпатяга влиза в аптека да си купи презервативи, но, освен че бил много надарен, бил и много стеснителен. Аптекарката, страшно гадже, го пита: - Какво ще желае господина? - Ами, как да ви кажа, на мен ми трябва.. палто, от най-голям размер за.. оная работа! Мацето отговаря: - Няма проблем, ето от тези палта ХХХL, и ако на господина му трябва пухкава кожена яка за палтото, свършвам работа в 19 часа!!