Каква е правилната стойка пред компютъра:
1. Ръцете трябва да са на широчината на раменете.
2. Краката - полусвити или опънати под масата.
3. Очите - облещени.
4. Мониторът - включен.
Един младеж влиза в кварталното барче и вижда приятеля си да плаче седнал на на една маса.
- Иване, какво се е случило?
- Някакъв пич ме попита дали съм съгласен за петдесет кинта да ме опъне и след като му казах да си гледа работата, той ме нарече "пачавра".
- Но ти си републикански шампион по бокс! Защо не му размаза физиономията?
- Защото избяга!
- Можеше да го догониш...
- Какво говориш как с тази тясна пола?