Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Група борци е на почивка на Малдивските острови. Взимат яхта под наем и отиват да ловят риба. По някое време до тях се доближава полицейски катер: - Ей, вие, на яхтата, имате ли разрешение да ловите риба? - Нямаме. - Тогава ще ви глобяваме. - Ама ние не ловим риба. Ние сме екологични активисти и прочистваме дъното от боклуци. - Какви са тези въдици тогава? Вадят ги и показват - на края на кордата закачени магнити. Полицаите си отиват. Борците коментират доволни: - Ей, добре че днес бяхме излезли да ловим риба-чук!
Любими Герои 2,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо и внуче събирали листа в двора.Хлапето видяло червей, който се опитвал да се скрие в дупката си, но не успявал. Внукът рекъл: - Дядо, ще ми дадеш ли 100 кинта, ако напъхам червея обратно в дупката му? - Няма да стане. Той е мек и се извива. Внукът бил инат, изтичал вкъщи и взел флакон с лак за коса.Напръскал червея,разтегнал го и изчакал докато се втвърди, а после с лекота го пъхнал в дупката му. Дядото набързо броил на хлапето 100 кинта, грабнал флакона и бегом вкъщи... След половин час...прочети още http://adf.ly/q8f4l - Мамо, защо татко има толкова малко коса? - Защото много мисли! - А защо твоята коса е толкова гъста?! Седемнайсет блондинки отиват пред дискотека и виждат че е забранено за под 18. Охраната ги вижда и пита: — Вие какво чакате? А блондинките отвръщат: -Тук пише че е забранено за под 18 и затова чакаме осемнадесетата. Заврян зет се обажда от офиса на тъща си вкъщи: - Какво правиш, майко? - О, какво - мотам се от стая в стая. - Мотай се, мотай се, те хубавите места в гробищата вече ги заеха! - Извинете! - Да имате отрова против хлебарки? - Да, колко? - Ами не съм ги броил, вие до колко работите? - До 8 часа. - Ами тогава ще отида да ги преброя и ще дойда.