Гладен човек отишъл в ресторант и си поръчал бобена супа. По едно време му се доходило до тоалета. Страхувал се някой да не му изяде супата и написал бележка:
- Плюх вътре.
Спокоен и изумен от своята съобразителност той отишъл в тоалета. Като се върнал, намерил друга бележка с послание:
- И АЗ...
- Тате, купи ми шоколад!
- Вече си голяма за такива неща.
- Наистина? Значи може да пия, пуша, да каня момчета вкъщи?
- Какъв искаш? Млечен или натурален?