Нов закон в Китай: преминава се към западната традиция - да се хранят с нож и вилица! Мнозинството е недоволно - много трудно е да се държи и ножа и вилицата в една ръка...
Младеж минавал покрай един блок, и по едно време от последния етаж, една бабка се развикала:
-Помооощ, помооощ, изнасилват ме-сочейки младежът.
Младежът, объркан се огледал и рекъл на бабката:
-Е, как ще те изнасилвам, след като ти си горе , а аз съм долу.
-Не бой се, аз сега ще сляза- му отговорила бабата.