Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо трябва да доказвам някому нещо? Все пак това си е моят живот, а не шибана теорема по геометрия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Живота си отмервай така, сякаш ти остава и малко, и много.
Бисери
03.10.2017
3,573 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един баща се разхожда със сина си и по едно време синат му го пита: - Татко, защо аз съм черен, а ти си бял? Бащата отговаря: - Мълчи, мълчи сине, добре че взех черния презерватив, защото майка ти искаше да вземем жълтия на червените точки!
След смъртта на жена, семеен приятел пита вдовеца: - Абе Иване... И на тебе не ти върви особено с жените... И предишната ти почина внезапно... А каква беше причината сега? Мъжът казва отегчено: - И тази искаше да й набутам пушката...
Световно състезание за най-силен мъж. Кой ще изстиска най-много сок от един лимон. Излиза един як мъжага, стиска лимон и от него излиза 100 грама сок. Излиза друг по як от него и изстисква 120 грама. Излиза едър културист и изстисква 150 грама. Последен излиза един нисичък и хилав мъж. Хваща лимона и хоп, 3 чаши пълни със сок и лимона цял! Журито се шашка и го пита: - Кой си ти, какъв си? А той отговаря: - Приятно ми е, аз съм Иван, барман от Балкантурист!
Не се ли дразните, като отворите пакет с чипс и видите, че е само наполовина пълен? Е, така се чувстват и мъжете като свалят сутиен с подплънки..
Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната: - Елате бързо. Тук има пожар! - Добре. Как да стигнем до вас? - Не са ли ви останали от онези червени камиони?