Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Погребение във Венеция(град целия във вода).Жена в погребалното бюро: -Можете ли да ми някакъв вид погребение за мъжът ми? -Ами погребение С-класа:ковчег от бял бор,златни дръжки,оркестър на голяма гондола,на опечалените голяма гондола 500 евро. -Не,не.Много е скъпо,друго? -Погребение 2-ра класа:ковчег от черен бор,сребърни дръжки,орекестър свири на малка гондола,на опечалените малка гондола-450 евро. -Не пак е скъпо.Ако може за около 50 евро. -Добре.54-та класа:чамов ковчег с ръждясали дръжки без оркестър,НА ОПЕЧАЛЕНИТЕ СЕ РАЗДАВАТ ПЛАВНИЦИ :))
Черен хумор 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скъпа, женени сме от 10 години, а си мила и нежна с мен само, когато ти трябват пари... - И какво, не е ли достатъчно често? Един човек хванал риба на реката и я занесъл вкъщи да му я сготви жената. Казал й: - Ето ти една риба да я изпържиш! - Нямаме олио. - Тогава с мас. - И мас нямаме - ти от небето ли падаш, с какво да си купим олио и мас, нямаме пари! - Добре де, свари я! - И вода нямаме, сутринта ни я спряха защото не сме плащали от миналата година. Човекът се ядосал, върнал се на реката и хвърлил рибата обратно във водата. А рибата изплувала и започнала да вика: - Да живее правителството, да живее правителството! Отварям гардероба на жената, а там още един гардероб!.. Детенце тича при майка си цялото в сълзи. - Какво е танало? - Тате се удари с чука по пръста. - А защо ти плачеш? - Защото се засмях... Един пиян се подпира на улична лампа и крещи: - Такси!!! Такси!!! Минава един по-пиян и му казва: - Никъде няма та качат с тоя лампион.