Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обезумял от любов младеж шепне на любимата: - Имаш прескрасни очи! Особено дясното...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж заминал на гурбет и след два месеца пише на жена си: - Жена, без тебе тук ми става мъчно, мъчно! На което получава отговор: - Аз пък намерих един, дето му става лесно.
Семейни
03.10.2017
2,210 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Изглежда, че много съм се напил. Абсолютно всичко ми се вижда двойно. Какво да направя? - Ами затвори си едното око!
Детствена девойка имала приятел от доста време,още не били правили секс, а момчето не издържало. Девойката се стискала, защото бил малка, но приятелят и бил много напорист. Момичето се обърнало към майка си за съвет. Майк -Всеки път, когато иска да правите секс му казвай,че на котлона ври лютеница. - казала майката. И така 2, 3 пъти момчето все напирало, а момичето все така му отговаряло - "на котлона ври лютеница". На нашия човек му било ясно,че това не може да продължи повече от 5-6 дена , затова след 10 тия ден отлагане, той отишъл при момичето и пак си поискал по най-бруталния начин. Тя пак му казал,че на котлона ври лютеница, тогава той спрял за миг, обърнал я рязко с дупето към него и и казал : -Няма нищо- тогава ще го направим в газовия котлон!
Ефрейтор Страхилов, се представя на новия си ротен командир: - Изпращат ме при вас от Рилската дивизия, а както знаете там глупаци не държат.
Борчета обират един тип. За да го сплашат, го топят в кофа с вода да го давят. Вадят го и го питат: - Долари има ли? Изтръсквайки се им отвръща: - Няма. Топват го отново и го вадят: - Злато има ли? - Няма. Топват го отново и го питат: - И левове ли няма? Тариката нервно им отвръща: - Слушайте момчета, или ме дръжте по-дълго под водата, или ме пуснете по-дълбоко. Нищо не се вижда!
Германия, бензиностанция. На колонките има няколко бутона "за 10 евро" за 20 евро", "за 50 евро". Натискаш бутончето, бензинът почва да тече. В това време шофьорът отива да плати. Пристига кола с германец и българин. Българинът се интересува: - А какво ще стане, ако не платя бензина, а просто си замина? - Как така "просто да заминеш"? - отговаря германецът. - Да допуснем, че съм крадец. Крада бензин, разбираш ли? - Разбирам... Немецът се замислил. После се плясва по челото и казва: - Тук сигурно има видеокамери! Ако просто си заминеш без да платиш, ще съобщят номера на колата ти в полицията и ще те арестуват! - А ако номерът е изцапан и не се виждат цифрите? Немецът се опулва и съвсем учуден пита: - Как така "Номерът е изцапан"??!