Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж заминал на гурбет и след два месеца пише на жена си: - Жена, без тебе тук ми става мъчно, мъчно! На което получава отговор: - Аз пък намерих един, дето му става лесно.
Семейни 2,210 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Изглежда, че много съм се напил. Абсолютно всичко ми се вижда двойно. Какво да направя? - Ами затвори си едното око! Детствена девойка имала приятел от доста време,още не били правили секс, а момчето не издържало. Девойката се стискала, защото бил малка, но приятелят и бил много напорист. Момичето се обърнало към майка си за съвет. Майк -Всеки път, когато иска да правите секс му казвай,че на котлона ври лютеница. - казала майката. И така 2, 3 пъти момчето все напирало, а момичето все така му отговаряло - "на котлона ври лютеница". На нашия човек му било ясно,че това не може да продължи повече от 5-6 дена , затова след 10 тия ден отлагане, той отишъл при момичето и пак си поискал по най-бруталния начин. Тя пак му казал,че на котлона ври лютеница, тогава той спрял за миг, обърнал я рязко с дупето към него и и казал : -Няма нищо- тогава ще го направим в газовия котлон! Ефрейтор Страхилов, се представя на новия си ротен командир: - Изпращат ме при вас от Рилската дивизия, а както знаете там глупаци не държат. Борчета обират един тип. За да го сплашат, го топят в кофа с вода да го давят. Вадят го и го питат: - Долари има ли? Изтръсквайки се им отвръща: - Няма. Топват го отново и го вадят: - Злато има ли? - Няма. Топват го отново и го питат: - И левове ли няма? Тариката нервно им отвръща: - Слушайте момчета, или ме дръжте по-дълго под водата, или ме пуснете по-дълбоко. Нищо не се вижда! Германия, бензиностанция. На колонките има няколко бутона "за 10 евро" за 20 евро", "за 50 евро". Натискаш бутончето, бензинът почва да тече. В това време шофьорът отива да плати. Пристига кола с германец и българин. Българинът се интересува: - А какво ще стане, ако не платя бензина, а просто си замина? - Как така "просто да заминеш"? - отговаря германецът. - Да допуснем, че съм крадец. Крада бензин, разбираш ли? - Разбирам... Немецът се замислил. После се плясва по челото и казва: - Тук сигурно има видеокамери! Ако просто си заминеш без да платиш, ще съобщят номера на колата ти в полицията и ще те арестуват! - А ако номерът е изцапан и не се виждат цифрите? Немецът се опулва и съвсем учуден пита: - Как така "Номерът е изцапан"??!