Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Алпинист пълзи по отвесна стена. Старае се човекът, пъхти нагоре сантиметър по сантиметър. Точно преди върха, на едно малко ръбче се е хванал някакъв йога. Виси на дясната си ръка, а в лявата държи книжка и си чете. - Ти къв си, бе? - задъхано пита алпинистът. - Йога. - отговаря йогата без да откъсва поглед от книжката. - Верно ли е това, което разправят хората, че вие йогите можете всичко? Йогата наплюнчва пръстите на дясната си ръка, прелиства страницата: - Лъжат бе...
Разни 1,634 прегледа
Следващ →

Още вицове

В лудницата двама луди се карат: -Аз съм пратеник на Бог! -Не!Аз съм пратеник на Бог! И така докато се карали,се приближил трети луд и казал: -Един момент!Аз никого не съм пращал! двама полицаи хващат един крадец-добре добре обещавам да не крада повече само ме пуснете за какво съм ви!-полицаите казват-хм ами за да играем карате с теб Мутра влиза в книжарница и започва да оглежда рафтовете. Книжарят го пита: - Нещо конкретно ли търсите? - Да, жената ме прати да купя неква книга за слаботелесни ... - Каква книга? - учудено пита продавачът. - Оная бе ... "Отнесени от вихъра". Три баби седят на една пейка в парка и си говорят. По едно време едната забелязва употребен презерватив захвърлен близо до пейката. - Какво ли е това? - попитала бабето ръчкайки презерватива с бастуна. Но никоя от бабите не била запозната и решили да попитат младо момиче, което минавало на близо: - Рожбе какво е това е бе, мило? Момчето засрамено се опитало да обясни: - Еми..., това е на мъжа... на оная му работа,... абе вие като сте били млади секс не сте ли правели? - Бе правели сме мило, ама не сме ги драли. Петър Стоянов решил да види как живеят обикновените хора и се поразходил. Срещнал малко момче. - Къде е баща ти? - Отиде на работа с новата кола. - А майка ти? - Отиде на пазар със старата кола. - А кой е в къщи? - Баба, гледа телевизия на новия Панасоник. - Виждаш ли, момче, за всичко това трябва да сте благодарни на мен! - Бабо, бабо, чичо от Америка си е дошъл!