Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ген. Борисов изпрати съболезнователна телеграма до Светия Престол на Апостолическата Нунциатура --------- Бойко Борисов чете новините и пита свой подчинен: - Каква е тази телеграма, дето съм я пратил до "Апостолическата Нунциатура"??! - Ами това е за Папата дето умря... - Аааа, на какъв език съм я написал? На ватикански ли? --------- Добре, че не са се сетили всички началници на районни управления и те да изпратят по една телеграма...
Политически 3,300 прегледа
Следващ →

Още вицове

Менгемето отишло при бухала и му казало: - Виж сега, мойто момче. - Отдавна се кана да те предизвикам на едно състезание по летене. - По летене?! - зачудил се бухала - Че ти си от желязо бе, пич?! - Как ги мислиш тия? - Абе не ми умувай, а дай да се качваме на блока, и който прелети по-далече - печели. Речено-сторено. Качили се на блока, а менгемето скочило и полетяло надолу, точно както се очаква от едно менгеме и се сгромолясало на земята. Бухала елегантно политнал, кацнал до него и казал: - Добре бе, пич! Не мога да разбера къде си тръгнал, като знаеш, че не можеш да се мериш с мен. - Е добре де! - казало менгемето - печелиш! - Дай поне да си стиснем ръцете. Млад мъж върви по алеята в парка и заговаря две студентки седящи на една пейка: - Момичета, вие да не сте от МЕИ-то? - Ти пък да не си мислиш, че си много хубав !!! Какво е садизъм? Да те пуснат по пързалка с бръснарски ножчета и да паднеш в басейн с йод... Мутрата отишла за риба, хванала златната рибка - чудила се кво да я прави ,накрая решил да я притопи и да си направи ланец! Мъж се бръсне в банята, а папагала му: - Аааа, ще се порежеш! Мъжа: - Ако се обадиш още веднъж, ще те вкарам в кенефа! А папагала пак: - Аааа, ще се порежеш! Мъжът се ядосал и го хванал, и го пъхнал в тоалетната чиния и затворил. В този момент се прибрала жена му от пазар, хвърля всичките пликове и тича за тоалетната..обаче била в цикъл. Отваря капака и сяда. А папагала: - Казах ли, че ще се порежеш! А и не си се избръснал хубаво!