Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко Борисов посетил днес Националния природонаучен музей и пита: - Този примат какъв е?... Обяснили му за някакъв си примат, но никой не казал, че това било огледало....
Политически 3,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Знаете ли, защо жените трябва да правят свирки? - попитал един професор студентите си, на изпит по анатомия. - Защото това е единствтният начин да им влезе нещо умно в главата, господин професор - отговорил един студент.... - Чу ли че паднала част от ресторанта на хотел "Родина"? - Чух, сигурно е от наводненията. - Ти пък, как ти хрумна? - В България само природата може да е виновна... - Мамо, учителката по математика ме похвали. - Много добре, а какво каза? - Че от всички идиоти в класа, аз съм най-големия! Един стоял на моста на Марица. Искал да се самоубие като се хвърли в реката. Човек до него го разубеждава: - Недей, живота е пред теб! Помисли за жена си! - Ъ! Тя не ме обича. - Тогава за децата си! - Ами, те не са от мен. - отговорил апатично депресарът. - Помисли за хубавите неща! Ето, в събота има мач на ЦСКА! - направил последен отчаян опит да го вразуми другия. - Ама, аз съм от левска-а-аррр... Катаджия проверява кола: - А бейзболната бухалка за какво ви е? - Занимавам се с бейзбол. Катаджията намира малко пакетче, мирише го, опитва малко на пръста си. - Виждам, че и с органична химия се занимавате. 2000 лири стерлинги, моля. - А защо? - Аз пък се занимавам с нумизматика.