Иванчо влиза по средата на часа, с бинтована глава. Учителят го пита:
- Какво става, защо закъсня?
- Паднах от третия етаж.
- Е какво, цял час ли пада че чак сега идваш?
Бойко Борисов посетил днес Националния природонаучен музей и пита:
- Този примат какъв е?...
Обяснили му за някакъв си примат, но никой не казал, че това било огледало....