Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Водни спасители на езеро забелязват младо красиво момиче, което кара водни ски, как изведнъж пада и започва да се дави. Водата била студена и на спасителите не им се влизало и докато се мотаели, момичето се удавило. Така и така щели да ги съдят, решили поне да влязат с водолазните костюми, да извадят готината млада девойка и да я изчукат поне, като за последно... Преди тях да ги чукат в затвора. Речено-сторено...извадили я, сложили я на едно легло в спасителската кабинка и единият я почнал. След минута казал на другия: - Братле, тая много мирише, бе! Не мога да трая повече, ела ти да я чукаш! Сменили се и след минутка вторият доброволец: - Братле, тая верно много мирише! И аз не мога! Абе, оная мацка водни ски ли караше? - Да, брат, водни ски. - Лелеее, скивай тая бе! Тая е с кънки за лед!
Семейни 3,552 прегледа
Следващ →

Още вицове

Това е добре, че сте съгласна, зашото тъй или иначе ше се наложи. Един човек имал проблеми в сексуалния живот. Отишъл на сексолог и той му казал, че жената обича, да я превъзнасят, да и говорят хубави неща и да я ухажват. Дал му ценни съвети и нашият си тръгнал за вкъщи. Прибира се той и още от вратата подхваща булката. - Ех скъпа, ако бях художник, щях да те нарисувам, ако бях скулптор, щях да те изваям, ако бях поет, щях да ти напиша стихотворение, ама като съм един прост тенекеджия..... Срещат се двама. - Добре изглеждаш. Какво работиш сега. - Давам на хората мир, правя ги по-добри и щастливи... - Стига бе! Да не си станал пастор? - Не, продавам трева. Проверяват пациентите в една психиатрия. Откриват, че имат двама Наполеоновци. Всеки трърди, че той е Наполен. Главният психиатър решава да ги затворят в отделна стая - да си решат сами кой е Наполеон. След някой час отварят вратата и излиза първия. - Ти кой си? - пита психиатърът. - Наполеон! - Хубаво! В такъв случай, вие кой сте? - пита втория. - Аз вече съм Жозефина... Син на мутра към класната си: -Ако и утре ми се скарате за нещо ще дойда на училище с родителите си.