Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ходят си чукча и геолог. Изведнъж срещу тях бяла мечка. Чукчата бързо, бързо сложил ските. Геологът: - Безпредметно! И без това не можеш да бягаш по-бързо от нея! А чукчата: - Важното е да съм по-бърз от теб!
Любими Герои 3,392 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят, едната доста пълна, а другата кльощава. Пълната казва: - Като те погледне човек ще си помисли, че е настанал световен глад. Слабичката отговорила: - А теб като те погледне човек ще си помисли, че ти си причината! Тя беше момичето на моите мечти. Докато не разбрах мечтата на моето момиче. Един ден лъвът се разхождал из горските си владения и се възмутил как навсякъде има животински отпадъци.Свикал всички животни на събор и им показал новите тоалетни ,като изрично забранил на животните да се облекчават извън тях.Един ден на заекът много му се доходило ,но тоалетните били на другия край на гората ,а той не можел да се стиска.Огледал се - няма жива душа.И се облекчил на една полянка.Тъкмо ще тръгва ,и лъвът се задава отдалече.Зайчето се чуди какво да прави ,накрая покрива изпражнението с ръчички.Идва лъвът при него и го пита: - Зайко ,какво криеш там? - Няма да ти кажа. - Кажи ми ,иначе ще те изям! - Пеперудка. - Покажи ми я. - Казал лъвът. - Не искам. - Покажи ми я ,или ще те изям! Страх нестрах ,зайчето разтворило лапички и погледнало нагоре: - Ха ,избягала е! Погледнало надолу: - И се е насрала от страх .. Любов, кашлица и липса на пари не могат да се скрият. Телефона звъни: - Ало, Киркор се обажда. Гарабед там ли е? - Грешка имате... Нямаме Гарабед. - Благодаря! Извинете! След малко пак: - Ало, Киркор е на телефона. ГАрабед може ли да се обади? - Абе, нямаме Гарабед! - ОК. След малко пак: - Добър ден! Гарабед може ли да се обади? - Нямаме Гарабед! - изнервени крещят по телефона. И така цял ден! Около 6 часа телефона звъни за пореден път: - Ало, Гарабед се обажда. Някой да ме е търсил?