Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Предаване по телевизията: А това е най-добрия ловец на селото - Иван В. Има жена-красавица и голяма колекция от рога.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Aло, искам да поръчам за в стаята си безалкохолна бира и цигари без никотин! - Господине, вероятно ще ви заинтересува и нашето предложение за надуваема жена на час!
Разни
03.10.2017
1,863 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Две блондинки се возели на моторна лодка в едно езеро. Изведнъж мотора се развалил и те се удавили. — Защо са се удавили?! — Защото слезнали да бутат!
Изпитвах изгаряща любов и всепоглъщаша ненавист... Унижаваха ме и ме предаваха най-близките ми хора. През мен минаха като буря всички възможни чувствени удоволствия, но не ми донесоха удовлетворение. .. Наоколо всички са тъпи и мрачни и никой не може да ме разбере. Животът ме разочарова напълно и не виждам никакъв смисъл да продължавам......." Петя - 7 години
Майка се кара на дъщеря си: - Не те ли е срам? Всичките ти приятелки вече се разведоха, а ти още не си се омъжвала!
Гражданско дело. Съдията изслушал едната страна : — Прави сте! – отсъдил. Изслушал и другата страна: — М, да, и вие сте правви – отсъдил отново. — Ваша чест, не може и двете страни да са прави – плахо възроптал помощникът му. Съдията се почесасл и добавил: — Абе и ти си прав…
Върви си лъвът из гората, а насреща му лисицата плаче. - Защо плачеш? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Гледай го ти! - казал лъвът и продължил. Среща вълка - и той плаче. - Какво ти се е случило? - Заекът ме излъга и ме наеба... - Виж го ти хитрецът! Продължил нататък и среща мечката - също плаче. - Какво е станало, защо плачеш Мецо? - Заекът ме излъга и ме наеба... - И тебе ли? Ще я видим ние тая работа! Продължил нататък лъвът и гледа - заекът стои до една дупка и мисли. - Абе Зайо, ти цялата гора си наебал - бива ли такива работи? - Остави се лъвчо, това са бели кахъри. Тука в тая дупка има злато, а аз не мога да го стигна, защото са ми къси лапите... - Къде, къде - казал лъвът, навел се и бръкнал в дупката с лапи... - Ах ти хитър заек!