Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Българските пенсионери са осмото чудо на света, защото с такава пенсия може да оцелее само чудо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Aло, искам да поръчам за в стаята си безалкохолна бира и цигари без никотин! - Господине, вероятно ще ви заинтересува и нашето предложение за надуваема жена на час!
Разни
03.10.2017
1,862 прегледа
Следващ →
Още вицове
Митничар проверява напращяла млада дама. Пъргавите му ръце стигнали до невероятните гърди на проверяваната. Той ги подхванал здраво, размесил ги и извъднъж дланите му застинали върху гърдите. Митничарят се вцепенил, очите му се оцъклили, а по врата му се стекла издайна капка пот. - Какво правиш, бе, простак! Веднага да си махнеш ръцете оттам! - развикала се жената. А митничарят с треперещ глас отвърнал: - Да ги махна, ама не смея! Натиснах две копчета и сега ме е страх нещо да не гръмне!
Бай Славчо: - Никога няма да забравя първия си път, благодарение на който разбрах къде се намира кожно-венерическия диспансер.
Влиза в банката маскиран мъж с пистолет и вика: - Никой да не мърда! Това е обир! Веднага преведете всички пари в моята сметка IBAN:BGSFS547059124578912345, и без глупости!
При доктор - сексолог семейство: Тя: - Докторе, мъжът ми страда от доста време от преждевременно семеизпразване! Той: - Докторе, на мен нищо ми няма! Тя страда..
Маниак на играта "Doom" умира и попада в ада. След две седмици дявола,се явява при Господ и казва: - Шефе, подавам си оставката, не мога да се справя с положението долу! - Защо бе, какъв ти е проблемът? - Ами, долу дойде един, изби всичките дяволи с една резачка и сега пита къде е изхода за второ ниво.