Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клиент към келнера: - Това сметката за вечерята ли е, или се опитвате да ми продадете ресторанта?
В ресторанта 6,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка ти е толкова дебела че като си облече жълтия пеньоар хората я спират за такси! Един пациент отива при доктора и го пита: - Докторе, десният ми крат е с 10см по-къс от левия, какво да правя? А докторът му отговорил: - Ами, куцай! - Келнер, намерих в супата хлебарка! - Пак добре, че сте я намерили. Вижте го оня господин в ъгъла - той е по-зле от вас, не я намери. Срещат се два трамвая и единия казва: - Ех, днес ми е много лош ден! - Сигурно си излязъл от релсите - отговаря другия. Дълга опашка за бира. Заекът се появява отнякъде и застава най-отпред. Вълкът излиза от опашка, хваща заека за ушите и му се кара: - Що се предреждаш, бе ушак... - Ти ела с мен зад ъгъла и ще видиш... Тръгват, а след малко заекът се появява сам и пак застава най-отпред на опашката. Излиза мечката, хваща го за ушите и му се кара: - Ти защо заставаш пред страшната мечка, бе? - Ти ела с мен зад ъгъла и ще разбереш. Отиват. След малко заекът отново се появява и застава отпред. Излиза страшният лъв. Изревава смразяващо... Заекът го прекъсва с жестове и му показва ъгъла. Тръгват натам, минават зад ъгъла, а там стои Змей Горянин: - Аре стига, бе заек. Само месо, месо, месо.... Кога ще донесеш бирата?