Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Постоянно ми се налага да се бия за женската чест! - Защо така? - Без бой не ми се дават.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Обичам те, няма да го крия! Устните ти ще изпия, като гроздова ракия!
Други
03.10.2017
2,735 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мъжо, говорих с класната на нашия син. - Какво каза тя? - Дисциплината му била образцова. - Шегуваш се? - Кротко си... изтрезнявал на задния чин.
Телефонът звъни. Вдига малко момченце и пита: -Ало, тате ли търсите? -Да! -Шефът му ли е ? -Да! -А кой шеф - дъртият козел или пълният идиот?
Заклет ерген към приятел: - Жените са по-лоши от престъпниците. - Защо? - Защото престъпниците искат парите или живота, а жените и едното о другото.
Докарват Бойко за втори път в Правителствена болница. Докторите не могат да разберат причината за лошото му състояние. Вече отчаяни, че не могат да помогнат, се сещат да викнат и психиатър. Само след минута психиатърът казва: - Бързо! Дайте му лента и ножица! И му пляскайте и се усмихвайте!
Чапай и петка ги гонели поляците. Бягали те бягали и по едно време гледат един костюм на крава . Решили да го облекат те и да се маскират за да не ги познаят . Чапаи минал отзад а петка отпред. Поляците хванали кравата и решили да я нахранят със сено. За да не се усъмнят на петка му се наложило да яде сено тъй като бил отпред понамръщил се малко но нямало как ял . По едно време взел да се смее : - За какво се смееш петка ? - питал чапай. -Виждам че един поляк води бика ........