Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво се получава, когато наредите 100 блондинки в редица? - Въздушен коридор.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Представи си: Вкъщи си сам и кихаш. Изведнъж звъни телефона, отговаряш и някой казва само "Наздраве!" и затваря.
Разни
03.10.2017
1,665 прегледа
Следващ →
Още вицове
Цигарите поскъпват...Сега учениците искат повече пари за закуски.
18-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: - Обича ме, не ме обича… Обича ме, не ме обича… 19-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: - Ще ми даде, няма да ми даде… - Ще ми даде, няма да ми даде… 20-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: - Ще ми стане, няма да ми стане… - Ще ми стане, няма да ми стане…
Как бързо и ефектно да се уредим на работа: Отиваш в някаква компютърна фирма, казваш, че искаш да работиш при тях, те питат дали можеш да ремонтираш лазерни принтери, и ето тогава трябва да си сложих GSM-а на ухото набирайки някакъв номер и силно да кажеш: - Танк, зареди в мен програма за ремонт на лазерни принтери! Ефектът ще е невероятен!
Прибира се един мъж от командировка и веднага - към гардероба. Отваря го със замах, обаче там няма никой. Поглежда под леглото - никой. Претърсва цялата къща - няма никой. И си мърмори: - Ех, защо живея толкова самотно...
Пациент в поликлиниката иска едновременно номер за очен и ушен лекар. - И ушите, и очите ли ви болят? - Не, но не виждам това, което чувам и не чувам това, което виждам.