Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Блондинка се обажда на приятеля си: - Май имам раздвоение на личността! - Идвай у нас! Винаги съм мечтал да опитам с две момичета!
Блондинки 2,813 прегледа
Следващ →

Още вицове

За да пееш караоке, не ти е нужен слух. Трябва ти пълна глухота и липса на съвест. А, и контакт... София. Пиков час.Цариградско шосе. Нарушавайки всички писани и неписани правила за движение, баба тръгва да пресича улицата. Звук от спирачки и ... удар. Бабата попада под колелата на VW Тоuаrеg V12. В този момент, в резултат на внезапното спиране, в джипа се врязва Аudi Аllrоаd Quаtrо, в него - Меrсеdеs Gеlеndwаgеn, а зад него верижно се натрисат Наmmеr Н2, Тоуоtа Lаnd Сruisеr 100 и Роrsсhе Сауеnnе. Шофьорът на Сауеnnе-а излиза от колата си, оглежда внимателно цялата картинка, цъка с език и с възхищение произнася: - Е, на това му се казва луксозна смърт!!! Обхождайки военните си бази, македонският президент Киро Глигоров открил два бомбардировача и решил да нападне САЩ. Обадил се на Бил Клинтън и му заявил, че ще обстрелва Бостън. Докато двата самолета пускали бомби над американския град, македонците се окопали и зачакали ответен удар. Чакали седмица, две - нищо. Глигоров пак вдигнал телефона и съобщил на Клинтън, че този път ще обстрелва Ню Йорк. Самолетите пак бомбардирали, македонците пак се окопали и отнове две седмици - нищо. На третата седмица Киро Глигоров пак звъннал на щатския си колега и го заплашил: - Клинтън, днес нападам Вашингтон! В отговор от слушалката се чуло: - Копеле мръсно, само да ви намеря на картата ще ви разкажа играта! Зайо тича като луд през гората, насреща му Кума Лиса. - Къде така си се залетял бе Зайо? Заека едвам спрял и дишайки тежко отговорил: - Бегам щот Лъва казал, че а фане тоа дето е ебал лъвицата, а го разкъсал. - Е па баш па ти ли бе Зайо, баш па ти ли точно ще си ебал лъвицата, не се ли сеща Лъва? - Еми не, то несъм я аз ебал, ама той още казал, че докато не разбере, всички пичове сме под съмнение! - За да не се разболея от грип, аз нося маска и я сменям всеки 4 часа. - А аз, за да не се разболея от СПИН, нося презерватив. Сменям го всеки час.