Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Министерството на здравеопазването предупреждава: злоупотребата с виртуалния живот може да доведе до реални хемороиди!
Бисери
03.10.2017
1,755 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кореец е на гости в САЩ. Гледа една сергия, на която пише ХОТ ДОГ. - Уха, топло куче! Не знаех, че американците обичат да ядат кучета! - помислил си той. Приближил се и си поръчал един ХОТ ДОГ. Продавача му дава. Той го погледнал и го върнал. - Ама защо? Какво му е? - Не бе, нищо му няма, ама може ли да ми дадеш един с някоя друга част от кучето?
Секс - игра за двама. Който първи свърши, печели.
Отиват мъж и жена в магазина. Той остава в колата, а тя влиза да пазарува. Не й стигат парите… Излиза, а да колата стои циганка и проси от мъжа й "за хляб на децата". Жената я изблъсква: - Нищо не можеш като хората. Учи се! Пъха ръка през прозореца: - Дай 100 лева!!! Мъжът й, естествено, й дава пари. Представете си очите на циганката…
Кметът на едно село в миналото имал особен навик.След всеки въпрос обичал да казва "там дека требе".И ето как посрещнал новата даскалица в кметството: -Добре дошла,как се казвате,там дека требе? -Откъде сте родом,там дека требе? -Госпожица ли сте,там дека требе?
Вечер. Часът е 23.00. Мъж и жена в леглото. Мъжът: - Скъпа, може ли.... Жената: - Не! Полунощ. Мъжът: - Скъпа, вече може ли? Жената: - Не! Два часа сутринта. Мъжът: - Скъпа, моля те, хайде... Жената: - Уф, добре, добре, слизай и заспивай....