Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ще пращат чукча в космоса, но той нещо не е особено ентусиазиран: - Там е много студено - ще замръзна ... - Ще ти дадем скафандър. - А за елените също ли ще има скафандри?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
След 21.12.2012 г. се зареждат много почивни дни... Може би защото всички ще са починали.
Бисери
03.10.2017
3,386 прегледа
Следващ →
Още вицове
Синята слива е червена, когато е зелена.
Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!
Изпит в свободния университет: - Колежке кога е основана българската държава? - Мииии низнам. - Оооххх тогава кой е настоящият ни президент? - Мииии пак низнам. Ядосал се професора, вземал едно кибритче, скрил го в едната си ръка, сложил двете си ръце пред студентката и я попитал: - В коя ръка е кибритчето? - Миииии... Професора започнал да отваря празната си ръка с думите: - Жокер, жокер, жокер...
Малко преди гражданското: - Скъпи, трябва да ти призная, че не умея да готвя! - Не се безпокой, скъпа, няма да ти се налага, аз пък не умея да изкарвам пари...
Пътник се качва в автобус. Вътре - невероятен задух и жега. Попитал защо не отворят прозорците. - Има климатик - отговорили му. - Но той не работи - учудил се пътникът. - Не работи, защото на всяка спирка се отварят вратите. Не е добре за климатика.