Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От вчера част от българите се втурнаха да гласуват в анкетата на сайта на "Ал Джазира". Всички бързат да натиснат за намаляване на присъдите на нашите медици...нима са съгласни с въпроса: "Възможно ли е смекчаване смъртната присъда на медиците, виновни за смъртта на либийските деца?"
Разни 2,431 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Плака насън тази нощ. — Сънувах, че си ме напуснака. — И може ли от това да плачеш… — Ти веднага се върна… Връща се един мъж от командировка и жена му забелязва, че на главата са му се появили малки рогца. Тя учудена му казва: - Но как, скъпи? Кълна се, докато беше командировка не съм ти изневерявала! Откъде тези рога?! Мъжът й отговаря: - Не се притеснявай, знам, не си ти... Моята изповед: Сьжалявам че баша ми не е мутра! Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна! Сьжалявам че нямаме SL-500! Сьжалявам че родителите ми са разведени! Сьжалявам че уволниха баща ми от работа! Сьжалявам че ми дават по 2лв. на ден! Сьжалявам че не си купувам маркови дрехи! Сьжалявам че вече няма да тренирам понеже нямям пари да си платя таксата. Сьжалявам че не мога да си купя нов G.S.M! Сьжалявам че трябва да се ограничавам в разговорите! Сьжалявам че понякога отказвам да отида на рожденните дни на прияте ли те си понеже сърце не ми дава да поискам пари от татко! Сьжалявам че няма да си празнувам абитюренския бал! Сьжалявам че когато искам да си купя нещо трябва да спестявам от джобните си 2 лв.! Сьжалявам че има хора които цял живот са били богати! Сьжалявам че сьм се родила! Сьжалявам че живея в Бьлгария! В затвора затворниците играели на покер и много се биели. Директорът забранил всички игри на карти и разрешил да се играе само шах. Минал след известно време да чуе покрай килиите какво става, и чува разговор в едба килия: - Шах, шах и чифт пешки! - Губиш! Аз имам пет поредни коня! 15 причини да го предпочетеш вместо момчето си. 1. Можеш да си ВЗЕМЕШ шоколад. 2. Удовлетворява те, дори когато омекне. 3. Можеш спокойно да го поемаш докато шофираш. 4. Може да издържи колкото си искаш. 5. Можеш да го консумираш пред родителите си. 6. И двамата може да го консумирате без да ви излизат "имена". 7. Думата "обвързване" не плаши шоколада. 8. Можеш да го консумираш на бюрото си без да накараш колегите си да се оцъклят изплашено. 9. Можеш да помолиш непознат за парче от шоколада му без да си навлечеш бой по главата. 10. Влиза без смазка. 11. Може да го получиш по всяко време на денонощието. 12. Можеш да имаш колкото си искаш шоколади - никой няма да ревнува. 13. Никога не си твърде млад или твърде стар за един шоколад. 14. Когато го консумираш, не будиш комшиите си. 15. Размера му няма значение - винаги е добър.