Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вуте преди командировка казва на Пена, която била мераклийка: - Когато ми изневериш, слагай по едно зърно в чинията. След две седмици се връща и гледа три зърна ориз. - Жено, браво на теб, много си се въздържала! В този момент се връща синът от училище. - Слава богу, тате, че се върна! Омръзна ми за ям сутлияш!
Разни 2,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят: - Муцка, страхотен филм гледах вчера, и музиката страшна - от Бетовен!! - Че той и музика ли е писал .. - Ми да! - Егати кучето... Един катеричок много обичал да чука лъвицата , която също много му се кефила. Един ден обаче ги спипал лъва и му казал: - Много си дребен да те ям , така че напускай гората , но ако те видя , че си се върнал , ще те изям! Напуснал гората катеричока , но минали месец-два и на него много му се приискало да е с лъвицата и тръгнал към гората. На пътя го срещнала мечката и го пита: - Абе катеричок , ти луд ли си? Нали знаеш , че като те види лъва ще те изяде? ! - Знам мецо , ама много ми се иска... моля те сложи ме в шепата си и ми помогни да стигна. Мечката го сложила в лапата си и го скрила зад гърба и продължила по пътя. Изневиделица обаче изкочил лъва срещу нея. - К’во става мецо? - Ами нищо разхождам се... - Да си виждала катеричока? - Откакто го изгони не се е мяркал! - А какво държиш в лапата си зад гърба? Мечката плеснала силно с лапи и казала на лъва. - Ето виж , само негова снимка. Овчар с овцата си стопира Мерцедес и шофора пита: - Дядо, теб ще те качим, ама овцата? - Няма страшно, тя ще си топурка отзаде. Сяда овчаря в колата и шофора подкарва с 10 км/ч. Гледа назад, овцата си бяга. Ускорява на 40, онази все си бяга. Шашнат, нашия вдига до 120 и гледа овцата е оплезила език. Доволен казва: - Дядо, овцата ти нещо се оплези... - Накъде се е оплезила? - Ами.. наляво. - Ще изпреварва. В дискотека. Младеж кани блондинка: - Може ли? - Може, но първо да потанцуваме! Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче неискал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ми ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видяли още от далече се провикнали: - Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.