Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из коментар на футболен мач по БТВ На терена излезе лек вятър, който може да помогне много на нашите момчета, но те все още не са се възползвали от този факт...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Искаш ли чай? - Зелен? - Зеленият вече го изпушихме.
Разни
03.10.2017
1,465 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек може да живее без храна 1месец,без вода 1ден, без въздух 1минута, а без акъл-цял живот.
Животът стана непоносимо по-добър. (предизборен плакат)
Жена се прибира вкъщи късно вечерта и казва на съпруга си: - Мъжо, пияна съм к’ат тиква. А той я пита: - Добре де, пияна. Но защо к’ат тиква? А тя: - Що’т съм пълна със семе.
В една хотелска стая трябвало да спят бай Ганьо и Джон Тери. Нашенецът тъкмо заспал и Тери почнал да го рита в главата. Събужда се бай Ганьо и го пита: - Що ме риташ бе? - Тренирам фалове - казал Тери и заспали. На следващата вечер действието се повторило, нашето момче пак пита: -Що ме риташ бе? А Тери казал: - Тренирам дузпи. Легнал пак бай Ганьо и си казал: - Аз ще те оправя тебе. На следващата вечер бай Ганьо изчакал Тери да заспи и почнал да го пълни с любов от към задника. Събужда се Джон Тери и го пита: - Защо го правиш бе? - а бай Ганьо му отговорил: - Помпя топките щото са меки.
Дъщеря звъни на баща си: - Тате, откраднаха ме и ме возят някъде в една кола. Искат да ме омъжват, спасявай ме!!! - На какво кола те возят дъще? - Прилича ми на Bentley Continental Turbo RT 2012 година. - Бъди щастлива, дъще, ние с майка ти много се радваме за теб!