Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Искаш ли чай? - Зелен? - Зеленият вече го изпушихме.
Разни 1,464 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Съседе, защо ореш в кръг? — Купих си нов кон, а се оказа, че е бил в цирка преди това! Питали една блондинка: - Как се казваш? - Моника без "в". - Но "Моника" не се пише с "в". - Ами нали това ви казвам! Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте двама, а ние сме трима. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим... Съдията: -Обвиняеми, разкажете накратко какво стана! -Ами, прибирам се внезапно в къщи, жената сама, гола в кревата и много притеснена. Огледах всичко, излезох на балкона и гледам отдолу тича един по къси гащи. Награбих хладилникът и го хвърлих върху него! -Потърпевшият, Вие какво ще кажете по случая? -Ами, бягам си за здраве по тротоара и от 2-я етаж върху мен падна един хладилник! -Свидетелят, Вие какво ще кажете по случая? -Ами, стоя си аз в хладилника... Влиза Стария трапер в бара. - Ти - посочва един - искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Не, не искам. Следват пушечни изстрели. Пак (към друг). - Ти искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Искам, искам. Пак пушечни изстрели. Стария трапер отива на бар-плота. - Барман, едно двойно уиски. При Стария трапер няма "искам-не искам".