Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво се казва надежда? - Да вземеш килима от кухнята и да скочиш с него от прозореца и да му кажеш - Лети Килимче нависоко.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Искаш ли чай? - Зелен? - Зеленият вече го изпушихме.
Разни
03.10.2017
1,464 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Съседе, защо ореш в кръг? — Купих си нов кон, а се оказа, че е бил в цирка преди това!
Питали една блондинка: - Как се казваш? - Моника без "в". - Но "Моника" не се пише с "в". - Ами нали това ви казвам!
Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте четирима, а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте двама, а ние сме трима. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим...
Съдията: -Обвиняеми, разкажете накратко какво стана! -Ами, прибирам се внезапно в къщи, жената сама, гола в кревата и много притеснена. Огледах всичко, излезох на балкона и гледам отдолу тича един по къси гащи. Награбих хладилникът и го хвърлих върху него! -Потърпевшият, Вие какво ще кажете по случая? -Ами, бягам си за здраве по тротоара и от 2-я етаж върху мен падна един хладилник! -Свидетелят, Вие какво ще кажете по случая? -Ами, стоя си аз в хладилника...
Влиза Стария трапер в бара. - Ти - посочва един - искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Не, не искам. Следват пушечни изстрели. Пак (към друг). - Ти искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Искам, искам. Пак пушечни изстрели. Стария трапер отива на бар-плота. - Барман, едно двойно уиски. При Стария трапер няма "искам-не искам".