Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един борец се хвали на приятелите си: - Ей, ако знаете какво ми подариха за рождения ден! Евангелие! С автограф от автора? - Как бе? Не може да бъде. - Има автограф бе - пише си: "от Матей".
Любими Герои 3,547 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Бихте ли ме хвърлили до вкъщи? - Няма проблем! До кой етаж? 10 ценни съвета: 1. Човек се ражда уморен и живее, за да си почине. 2. Обичай кревата като самия себе си. 3. Денем почивай, за да можеш нощем да се наспиш. 4. Не работи - работата убива. 5. Ако видиш някой да си почива - помогни му. 6. Работи по-малко, отколкото можеш, а онова, което можеш, отстъпи на друг. 7. Спасението е в хладната сянка - от почивка никой не е умрял. 8. Работата носи само болести - недей умира млад. 9. Когато случайно ти се прииска да поработиш, седни и почакай. Ще ти мине. 10. Ако видиш някъде да ядат - приближи се. Ако видиш, че работят - тръгни си, да не пречиш. На скамейка в парка седи човек и възмутено наблюдава минаващия покрай него пиян. - Безобразие! - казва той. - Бих излял целия световен запас от алкохол в океана! Седящият до него мъж започва да ръкопляска. - Браво! Отлична идея! - Вие също ли сте трезвеник? - Не. Аз съм водолаз.. В блок става убийство. Разпитват свидетел: - Ами станах сутринта, ударих си една чикия, гледам слънцето грее, топъл ден ще бъде, ударих си една чикия, отидох, изпих едно кафе, ударих си още една чикия, измих се, избръснах се, ударих си чикия, обякох се, ударих си една чикия, обувам се, ударих си една чикия, излизам и чувам от съседният апартамент страшен кясък! Бре! Кво става тука?! Ударих си една чикия, отивам до съседната врата, ударих си една чикия, влизам вътре и в този момент - тряс! Някой ме удари по главата и загубих съзнние. Ама чикия ударих ли си - не помня..... От долината човек вижда големи неща, а от върха-само дребни.