Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В полицията разпитват жена: - Казвате, че са ви изнасили двама мъже? - Не четирима. - Но преди малко казахте двама? - Да, но докато виках за помощ дойдоха още двама!
Семейни 2,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си Мечо през гората, видял една гъбка и й казал: - Гъбке, ще те набера! Гъбката отговорила: - Недей, Мечо, затвори. Имам безплатни минути, аз ще те набера! Американски бар. Влиза мъж и поръчва две чаши уиски. Барманът: — Защо пък две? Мъжът: — Разбирате ли, имам приятел, който е много далеч, винаги поръчвам по две чаши, все едно, че той е тук до мен. Историята се повтаря няколко години, докато веднъж мъжът се появява и поръчва само една чаша уиски. Учуден барманът пита: — Винаги поръчваш по две чаши, а сега една. Да не се е случило нещо с приятеля ти? — А, нищо му няма, ама аз отказах пиенето… Много ми провървя с жената - не гледа "Биг брадър"!!! Накарали Чапай и Петка да напишат съчинение за училище какво са правили цяло лято. Обаче цяло лято те са пили и са ходили за жени, чудили се, чудили се какво да пишат и решили да пишат вместо че са пили че са чели и вместо ходили по жени ходили за риба. "Ставам аз сутринта ама ми се чете ама ми се чете та 2 не виждам. Отивам в домашната библиотека, гледам всичко съм прочел. Намирам едно спотаено малко книжле и го прочитам на един дъх. Излизам и отивам в градската библиотека - там си поръчвам 3те тома на "Война и мир". Прочитам ги набързо и след тях още едно малко книжле. Излизам навън и гледам Петка ама се е начел ама се е начел та не може да ходи. Отивам при него и му викам "Абе Петка какво ще правим сега". "Ами айде да ходим за риба" ми отговаря той. Ама нали се бяхме начели едно хубаво та цял ден не можахме кукичките да изправим. - Как ще спасиш адвокат от удавяне? - Ще му слезна от раменете.