Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Келнер! В супата ми има умряла муха! - Съжалявам, господине... Не знаехме, че сте природозащитник...
Любими Герои 3,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Психиатър стои в кабинета и скучае - в момента няма пациенти. Вратата на кабинета бавно се отваря и на четири крака влиза човек, държащ нещо в ръцете, в устата и влачи още нещо след себе си. Психиатърът: - А! Кой дойде при нас? Ти си куче, което се е изгубило? Заповядай! Сега ще се погрижим за теб. Човекът отрицателно клати с глава. - А-а-а! Ти сигурно си костенурче, която не може да намери мами и тати, ела тук миличко! Човекът отрицателно поклаща с глава. - А какво си тогава? - Докторе, майната ти! Аз съм СисАдмина! Инсталирам ти мрежа... Аз също имам много добра тъща - помага, много гледа децата, готви, ама има един недостатък - въобще не е спестовна.. - Иванчо, контролното ти е за двойка. Вместо "брадясал" си написал "пръдлясал"! -Ами,госпожо, за следващото контролно вместо Вълчев, поканете Сакскобургготски и ВЕРВАЙТЕ МИ, ще спазвам граматиката стриктно. - Тате, татееееее..... а защо сините сливи са червени, а не лилави? - Защото са зелени, мойто момче!!! Понякога, пием от нямане какво да правим... Друг път, правим нещо от нямане какво да пием.