Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влюбен глупак или марионетка - една и съща гледка...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Две приятелки се срещат на пътя. -Здрасти , как си , какво правиш..... -О... Много съм добре , имам двама любовника....Единия мил, сладък, богат... -А... Ами за какво ти е втория.... -Е, той е хетеросексуален.
Семейни
03.10.2017
3,478 прегледа
Следващ →
Още вицове
При насъпилото положение в България, Иванчо взел та умрял от глад. Явил се той пред вратите на рая. Сам Господ му отваря. - Господи, Иванчо съм от България. Мисля, че водих праведен живот та се явявам тука. - Да Иванчо, за тука си. Влизай. И тъй като било по обед, Господ го пита: - Сигурно си гладен, ще хапнеш ли с мен? - Ами да, защо не. Отворил Господ една рибена консерва, седнали на един камък и яли. Докато яли, гледа Иванчо долу в ада, ония ми ти пичове нагъват пържоли, пият вино, музика и мацки, с една дума - купон. На другия ден на обед, пак същата история. На третия ден след като нагъвали пак консерви а ония долу печено прасе, Иванчо се осмелил и запитал: - Господи, извинявай ама каква е тая работа, ние тук уж в рая, пък караме на сухоежбина, а ония долу пируват. - Иванчо, какво да ти кажа, не си заслужава да готвя само за двама души.
Страничен ефект от игра на компютърни игри в работно време - добре се развива периферното зрение.
Във военния щаб плаче млада жена с дете на ръце. Среща един войник и му казва: - Идете при майора. Кажете му, че има малка злополука от миналогодишните маневри…
Двама сядат в кафене и си поръчват: - Две соди. - И гледай чашата ми да е чиста! - обажда се единият. След малко келнерът пристига с двете соди: - Ето, заповядайте. За кого от двамата беше чистата чаша?
Катаджия спира кола. - Минахте на червено. Шофьорът без да каже нищо подава 10 лв. - И с превишена скорост. Шофьорът прибира 10-те и подава 50 лв. - Изглеждате ми подпийнал. Шофьорът подменя 50-те лв. със 100. - Тая кола да не е крадена? На мястото на 100-те лв. се появява дуло на пистолет. - Да се върнем на това, че сте пил.