Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Семейство хакери. Бащата се връща от работа. Синът седи пред компютъра. - Какво правиш? - пита бащата. - Е, кога най-после ше пораснеш, кога с нещо сериозно ще се захванеш?...Стига си се ровил из базите на Пентагона!
Програмисти 3,605 прегледа
Следващ →

Още вицове

На фризьорския стол е млад човек с много дълга коса. Около него ходи фризьорът и държи магнит над главата на клиента. - Някакъв нов начин за подстригване? - Не, просто търся ножицата. На едно черно семейство им се родило бяло дете. Мъжът като го видял веднага се усетил че има нещо нередно и казал на жена си: - Сега те водя на доктор да провери, и само да не се окаже мое дете щe те смеля от бой. Отишли на лекaр. Докторът се усетил, и понеже бил с добро сърце му станало мъчно за жената, като си представил какво я чака, и затова решил да замаже положението: -Значи, вие докато го правихте това дете, тъмно ли беше или светло? -Ами на тъмно го правихме- казал негърът. -Добре. А след това лампата светнахте ли я? -Ами да, защо? -Как защо, ами точно там ви е грешката, осветили сте го... - Момчета! Измислих..Хайде да играем на "Счупен телефон"... - Хайде!!!! ...Хряс!!!... - Копеле, счупи ми телефона!!! Да пиеш безалкохолна бира зад волана, е все едно да правиш секс с надуваема кукла на обществено място. Прибират се от работа в чужбина(съседната гора) Вълкът: - Декларирах че съм немска овчарка и ме взеха на работа като бодигард в една овцеферма,но като видяха,че популацията в стадото намаля значително,ме уволниха. Лисицата: - Обещаха ми,че ще съм момиче за консумация по баровете, но ми разсипаха задника,а като се озъбих,ме обвиниха в синдикална дейност и ме уволниха по политически причини. Заекът: - Работя в консервна фабрика.Едва ме пуснаха в отпуск, спазвам принципа,не ги ли изчукаш - не те уважават!