Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза един гангстер в поликлиниката, изважда един "Колт" и казва на дежурния лекар. - Докторе, този човек е прострелян. Той ми е близък приятел и ако умре ще те гръмна. Докторът изважда по-голям "Колт" и отговаря: - Ако твоят приятел умре на операционната маса, аз ще разбера 15 сек. по-рано от тебе.
Любими Герои 2,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

По голямото циганче се кани да излиза: - Къде ши ходиш ва бате? - До супера да пазарувам. - Ако не та хванат,купи и на мен нещо ва. Шеф подарил на борците си часовници rado и им казва: -Момчета, с тези часовници може и да се къпете! -Шефе, от каде се пуска топлата вода? Вървят две бели мечки. Едната пита: - Абе, ти сигурна ли си, че сме бели мечки? - Ами да, ето козината ни е бяла, мечки сме… Вървят… Първата пак пита: - Абе, ти сигурна ли си, че сме бели мечки? - Да, ето наоколо сняг, на Северния полюс сме.. А ти защо питаш? - М-много ми е студено.. В едно от произведенията си Александър Дюма-син бил употребил израза "болезнена празнина". Искайки да го подиграе, един критик го запитал в компания: - Какво разбирате под понятието "болезнена празнина"? Аз нищо не разбирам. Според мен празнината не може да бъде болезнена. Всички от компанията с голям интерес очаквали какъв ще бъде отговора на Дюма. Писателят попитал критика: - Господине, никога ли не ви е боляла главата? "Колко е малък светът!" - мислеше си лекарят, предписвайки по шест клизми дневно на катаджията...