Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две приятелки, които не се били виждали много време. Едната пита: - Защо си толкова доволна? - Най-после ми се сбъдна мечтата - утре ще играя първата си роля в театъра! - Каква е ролята? - На една дебелa и глупава блондинка. - Значи, ще трябва само да си боядисаш косата?
Разни 1,837 прегледа
Следващ →

Още вицове

Програмист се преквалифицирал в сввщеник. На сутрешната литургия, след тежък запой, започнал със следните думи: - И F1 да ви помага... И F2 да ви пази, И в името на CTRL, ALT и светаго DEL. Enter! Двама си говорят: - А пък аз ще ходя на море от първи юни тази година! А другия : - Знам бе... - Че как ще знаеш?! Аз още даже не съм решил къде! - Да ама ти видях графика кога твоя квартал е без топла вода... Съдията: - Обвинен сте в нарушаване на обществения ред. Обикаляли сте пиян и с виковете си сте събудили заспалите граждани. Какво ще кажете за свое оправдание? Подсъдимият: - Всичко това е вярно. Трябва да проявите разбиране в моя случай. Същата вечер жена ми ме напусна. - Е та какво? Така ли трябваше да изразите радостта си? - Какъв е основният проблем на потребителите на Jonney Walker? - Keep walking. Един кечист спрял с BMW-то си на една бензиностанция за да зареди. В това време едно циганче се опитало да му открадне касетофона от колата, но алармата се включила и циганчето се скрило в близките храсти. Кечиста се обърнал и попитал: - Кой е там? Циганчето отговорило: - Жан Клод Ван Дам! Кечиста казал: - Не ме интересува, ще ви бия и четеримата.