Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един алкохолик се разбрал с жена си че няма да пие 10 дена инача тя ще го изхвърли от тях. Минали 1-2-3-4-5-6-7-8- дели 9 дена, но накрая той не издържал. Минал по обяд покрай един non-stop и се разбрал с продавача точно в 12 часа вечерта да мине с колата да отвори прозореца и продавача да му хвърли 1 бутилка водка без никой да разбира. Така и станало в 12 часа мъжът минал, продавачът хвърлил бутилката и човекът се прибрал вкъщи, изчакал жена си да заспи, завил се през глава с юргана и тайно под юргана изпил водката. На сутринта го сабудила жена му: - Аклохолик смотан как не можа 10 дена да издържиш заради мен. Не искам да те виждам повече !!! - Чакай бе жена как разбра че съм пил ? - Абе не ми говири. Снощи си обиколил 10 кръчми с юрган на главата и си питал за пиене.
Пиянски 2,586 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат поручик Ржевски: - Защо застреляхте младия хусар Черкезов и Наташа Ростова? - Защото се подиграха с мен! - Е как така? - Ами седя си във всекидневната и си пия чай и влиза Черкезов и ме пита "Искате ли вафла към чая?" и аз казах "Да", и той си завря х#я си в устата ми, и го застрелях! - А Наташа защо? - Е продържавам да си пия чая и влиза Наташа и пита "Искате ли кифличка към чая?", е аз какво сега, да чакам да ми нахлузи п#####а си на главата ми ли? Анонимен глас попитал радио Ереван: - Може ли един щастлив народ да живее цяла година без да яде? - Не може, г-н Кастро! - отговорило радиото. Бременна жена се качила в един автобус платила си билета и седнала на седалка срещу нея седял стар човек той казал: - Момче ще бъде. нали? - Да откъде разбрахте? - Еми вижда му се брадата Бабата пее приспивни песни на внучката си. Пее час, втори, трети... Накрая спира да си почине. Внучката отваря очи и пита: - Бабо, а може ли сега да заспя? Юноша отива на прием при сексолог. - Докторе, аз съм онанист! - Хич да не ти пука! Сега всеки трети юноша е онанист. - Не бе, докторе. Моят случай е друг. Разбирате ли, аз имам снимка на девойката на моите мечти. Всеки път, когато я погледна и не мога да се удържа, веднага започвам да онанирам. - Я, я покажи този портрет! - видимо оживен реагира лекарят. Младежа вади от задния джоб една снимка. Докторът я поглежда и казва: - Онанист, казваш? Не приятелю, ти не си онанист, ти си педал. Това е портрет на Ломоносов....