Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо се връща от училище и казва на баща си: - Тате, утре си канен на специална родителска среща в училище. - Как така специална? - Ами само аз, ти, директорът и двама полицаи от Трето районно...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Кой командва екипажа на потънал при корабокрушение кораб, спасил се на необитаем остров? - Най-старшият необесен офицер.
Семейни
03.10.2017
3,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дете пита майка си: - Мамо, нашата прислужница ангел ли е? - Не, защо? - Татко я нарича така. - Е, ако продължава, ще й помогна да стане ангел…
Звънят във фирма за поддръжка по спешност, компютъра не бачкал и трябвало в най-скоро време да се оправи. Прозвучало доста сериозно, затова пратили най-големия специалист да се заеме с проблема. Та отива човека, вижда проблема, върши си работата професионално, взема парите и се прибира. Собственика на компютъра, изключително въодушевен, разправя на свой приятел: - И човече, идва пича и направо магьосник някакъв! За първи път виждам такова нещо! Помоли се на някакаво божество, седна на стола, започна да се върти с него, после изведнъж стана, ритна кутията, наведе се и компютъра тръгна! Не пипна нищо! В офиса се разправя същия случай: - Отивам аз и какво да видя! Ужас - кабела се беше навил около стола. Вдигнах ръце към небето и си казах: "лелеее, тоя колко е зле". Седнах на стола, завъртях се за да го развия, после ритнах кутията по-навътре за да не се навие пак, включих го и се махнах оттам.
Разговор в китайски магазин:<BR>- Чин-чан-чън Кока-кола.<BR>- 2 литра от к’во?
- Келнер! Келнер! - Какъв "келнер"? В ред ли си? В студентски стол си! - Мерси...Студент! Студент!
Айде лека от мен, а утре ако видиш падаща звезда по-голяма от Луната - не си пожелавай нищо.