Една моя позната има навика да си търси ново гадже, още преди да се е разделила с предишното си. Всички упреци, усмихвайки се мило, тя парира с обяснението, че никой не отива бос в магазина за нови обувки!
- Скъпи, когато се оженим, ще споделям с теб всички твои проблеми и тревоги.
- Но, мила, аз нямам никакви проблеми и тревоги.
- Казвам ти - когато се оженим.